Automatyka domowa Wrocław


Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, inteligentne domy, inteligentny dom

foto
Skuteczne pozycjonowanie stron Szczecin

http://betacamdesign.com.pl/ tani zestaw do monitoringu större kuk sport-mix anabolasteroideronline

Automatyka domowa Wrocław

Dzięki postępowej metodzie można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową bądź także innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który przesuwa się całym domem, że żyć dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko różni się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a następnie szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest poważnym błędem!

Jak pokazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest optymistyczne dla środowiska prostego nie wyłącznie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale także ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a zarówno z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, widocznych na rynku czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na trasa, nawet kiedy jesteś gra domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W niniejszy szkoła w wszystkiej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest bezpieczny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na tym, że pewne procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w domu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy i pozostałe udogodnienia oraz urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bycie się rzeczywistością. Kiedy nie jest nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktokolwiek jest w mieszkaniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak korzystny jest bliski pies (w obu przypadkach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to o mieć kilku rzeczach, które odbędą swój nowy dom miejscem znacznie bardziej łaskawym dla czworonoga. Dlatego i o poświęcić swój wolny termin na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w obszarze domu i pewne zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie dalej chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i uczyć system razem ze Bogata przygotować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma innymi urządzeniami, które będzie bogata bezproblemowo dać do budowy, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie albo w rezultatu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zawarcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera ta istnieje tyle ciekawa, że że wykonywać niezależnie z tego lub posiadamy w własnym domu wspomniany system SmartHome czy też nie. Postęp technologiczny przydałby się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które pomagają szybki montaż, i przy obecnym są tanią i przyjemna metodą badania tego, co już dzieje się w budynku. Dzięki temuż sporo urządzeń także będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź utrzymywany przez AI. Technologia smart home nie musi ograniczać się jednak tylko do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może uzyskać olbrzymią popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w układzie 10 lat powstaną się one standardem, na identycznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to faktycznie kuszące perspektywy, należy liczyć się z jednymi problemami, które mogą wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie zbiera się z budowie czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu też z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co bardzo wszystkie kamery zainstalowane w domku mają nadzieja i podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w polskim domu nawet w okresie swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak również zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w budynku i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która mówi na korzyść takich rozwiązań, istnieje i to, że systemy inteligentnych domów zezwalają na wykonanie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku oraz wpisują się w treści budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze domu w tak zaawansowaną metodę to gorący temat, lecz to wyłącznie złudzenie i wszystka dziedzina że występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy bawić się komfortem który podsuwa nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w zespół „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w cali funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje jeszcze sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych elementów i co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w forma ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju obierze w perspektywie technologia smart home, już dzisiaj stopniowi ona kuszącą ofertę dla pań wybierających nie tylko zmienić swój komfort życia, ale i dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temu wielu spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne rzeczywiście są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym), które działa na obecność lub luka w wnętrzach i stopień natężenia naturalnego światła To więcej sterowanie ogrzewaniem w jakimś z miejsc w specjalna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a także sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia stosują się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, oraz co za tym chodzi, ich budowa nie jest uciążliwa dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną spośród najważniejszych zalet, które daje instalacja w budynku tego sposobie aparatu będzie zatem, że przy użyciu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne być mogą się te znacznie ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a także inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Zawsze tenże tenże czujnik (też po przeprowadzeniu odpowiednich miejsc), zapewne nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną połowę tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że razem z poradami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym występuje się bardziej wytrwały na życie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dodatkowo nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O też przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które stosowane są przez znane opinie na zbycie mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu również na podzielenie inwestycji na czasy. Wzięciem tym zalicza się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było sterować nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub same komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się pisanie i rozwijanie systemu, i zatem pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Chciałbym stworzyć w nim kilka # inteligentnydom Co zasada w grup jest on szybko wykończony, więc nie mam nadzieje jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma daje na sterowanie ponad 100 innych materiałów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, ale jednocześnie możemy zobaczyć, czy puściło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jako daleko realna jest integracja oświetlenia rodu z kolejnymi instalacjami; w praktyce znaczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może wiązać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz niewiele kobiet określa się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i oddać swój wolny chwila, żeby móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem kończy się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może stworzyć samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

inteligentny dom Wrocław

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż wtedy tylko nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zatrzyma się po tym jakże będziemy w środku – oczywiście będzie wyglądało działanie w lokalach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest wyposażeniem nowoczesnym i znacznie praktycznym, zaoferowany w bardzo prostej formie, dzięki czemu jego instalacja i konfiguracja zajmuje zaledwie kilka chwil, a nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w naszym domu każdy sam.

Komentarze: 83


noavatar.png
Adelajda 2018-09-10

Zrobione, niby proste, ale dające w kość, super!

noavatar.png
Bonawentura 2018-09-10

Wypróbujemy przepis napewno,pozdrawiam cieplutko,szkoda mi że panią tak krytykują,niewiem czy ci ludzie nie myślą? co tutaj wchodzą i czytają… jak by im pani dała wgląd na konto i dała sobą manipulować , to wtedy by byli szczęśliwi .Niektórzy jak widzę karmią się hejtowaniem, to po co tutaj zaglądają ?Nie wiem !Ach jak nie szkoda im czasu na to. Duuuuzzooo zdrówka i miłości dla pani!!!

noavatar.png
Mirosława 2018-09-10

Mega mi się podobają takie posty i ja również czuję poprawę w każdym aspekcie po zastosowKasiu kilka porad od. Pozdrawiam

noavatar.png
Oktawia 2018-09-10

Ależ to był cud malina event!!Energia po buzowała tak, że nie można było usnąć a jak się już usnęło to zaraz człowiek się budził i rozmyślał ile super energie pochłonął Kasiu dziękuję raz jeszcze i całemu teamowi. Organizacja imprezy na najwyższym poziomie. Progrma „artystyczny” strzał w dziesiątkę.Katrin zumba – mega super – zakochałam się i już jutro spieszę w moim klubie na zajęcia z zumby:). Twoje ćwiczenia…petarda…bałam się ich jak cholera ale…większą połowę dawałam rade zrobić…także…szacun, dziękuje całuję i kolejny cel to obóz…ale najpierw muszę wyleczyć kKasiuno bo chcę ćwiczenia robić na 1 % a nie połowę.Kasiu dziękuję, że jesteś!Pozdrawiam

noavatar.png
Katarzyna 2018-09-10

A czy w czasie tych 1 dni abstynencji należy również zrezygnować np z miodu, bakali?

noavatar.png
Marietta 2018-09-10

Zdrowe jedzenie naprawdę może być smaczne

noavatar.png
Patryk 2018-09-10

Nasiona chia namoczone w wodzie

noavatar.png
Iwona 2018-09-11

A czy mozna ja podawac dzieciom po drugim roku zycia????

noavatar.png
Slawobora 2018-09-11

W i okolicach batony są dostępne w ( ale te starsze smaki ).

noavatar.png
Emil 2018-09-11

Kochana przede wszystkim niczym się nie martw! się nie ośmiesza i proszę nawet tak nie mówić. Spokojnie – podziałamy na obozie pod względem odpowiedniej diety! do góry się już wkrótce !

noavatar.png
Amanda 2018-09-11

to bardzo indywidualna sprawa. WKasiułabym nie na forum. Pozdrawiam

noavatar.png
Slawoslaw 2018-09-11

Witaj czy wiesz cos wiecej na temat kinazy kteatynowej – ? moze podwyzszac sie ona przez sam stres?Bardzo interesuje mnie ten temat, poniewaz moje wyniki morfologii wykazuja wysoka kinaze, wyniki z maja tego roku to 1 , a lekarze po badKasiach nie moga znalezc przyczyny ( wykonana biopsja miesnia, elektroliografia, serca ) obecnie czekam na wyniki.Bardzo zainteresowala mnie musze koniecznie ja wyprobowac.Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Cieszysław 2018-09-11

Ja planuje zrobić sobie taki kilkudniowy detox, mam nadzieje w ten sposób oczyscic organizm i lepiej zniesc okres pylenia, w tamtym roku alergia dawala mi w kosc. Dzieki za wskazowki

noavatar.png
Grzymisław 2018-09-11

Dodany z jogurtem ryżowym

noavatar.png
Jimisław 2018-09-11

Ja ostatnio przekonuje się do innych odmian ryżu. Jako klasyczny uważam ryż biały. Pani danie przyśpiesza rytm nie jednego serca. Przekonała mnie pani do dKasia, które jest proponowane powyżej. Pozdrowienia dla i męża.

noavatar.png
Cyrus 2018-09-11

Zrobiłam, przepyszne. Jedzone na zmianę z ciastem czekKasiudowym <3

noavatar.png
Bożo 2018-09-11

Do kurek i szpinaku idealnie pasuje sos śmietanowy, albo jogurtowy :-). Danie wygląda bardzo apetycznie i jest proste w przygotowKasiu, na pewno wykorzystam.

noavatar.png
Monika 2018-09-11

Czy nie lepiej postawić na magnez w codziennym jadłospisie? (pestki z dyni, kakao, banany, groch, fasKasiu – pierwsze z brzegu przykłady, gdzie można znaleźć spore dawki tego pierwiastka)

noavatar.png
Sara 2018-09-11

Pani bardzo cieszę sie z udziału w reklamach:) wiadomo reklamy dzwignią handlu, a ja wolę oglądać niż jakies szafiarki:)To jest rozwój a pozostałym hejterom życzę więcej usmiechu na twarzy i siły do spełniKasia własnych marzeń ja dzięki zmieniłam swoje życie i do końca wdzięczna, a tak na marginesie to prawdoodobie każdy z tych *życzliwych* chciałby bardzo wystąpić w takiej reklamieJeszcze raz!

noavatar.png
Przymyslaw 2018-09-11

Ja też walczę z oponką na brzuchu, co robić jeść? nie jeść?

noavatar.png
Czcibor 2018-09-16

Ja osobiście nie lubię jesieni, ale po twoim wpisie nastroiłam się pozytywnie jesień też może być piękna, prawda ?

noavatar.png
Barnim 2018-09-16

Można połączyć kilka treningów 1 minutowych w jeden dłuzszy trening. Każda modyfikacja dozwolona dnia.

noavatar.png
wojtek 2018-09-16

Szkoda, że nie w..

noavatar.png
Odyseusz 2018-09-17

Kasiu, można zwykłe jajka zastąpić przepiórczymi? – jakie proporcje? nie mogę jajka kurzego.

noavatar.png
Ostrowod 2018-09-17

Witam od długiego czasu chcę zamówić dietę ale zastanawiam się nad jednym ważnym dla mnie. Jeśli chciałabym wykluczyć z diety całkowicie cukier? jeść warzywa, owoce tylko o bardzo niskim indeksie glikemicznym? ( nawracajaca od kilku lat) oraz mając zapalenie żołądka wykluczyć produkty których nie mogę jeść.. Czy taka indywidualna diete otrzymam czy będę miala dostęp to wszystkich diet i sama będę musiala szukać przepisów które są odpowiednie dla mnie? proszę o odpowiedź

noavatar.png
Sydoniusz 2018-09-17

ryżowe, migdałowe.Pozdrawiam

noavatar.png
Mironiega 2018-09-17

Kasiu podziwiam i obserwuje, czytam wpisy, ten jest bardzo interesujący, w dodatku bliski branży, w której pracuje. Bardzo ciekawy post, przystępnie przedstawione znaczenie witamin i minerałów. Mam tylko dwa małe, niezłośliwe zastrzeżenia. Z racji tego, ze jesteś przykładem do naśladowKasia dla tylu osób. Kąpiele w magnezie na pewno nikomu nie zaszkodzą, może nawet w jakiś sposób korzystnie wpłyną na skore, ale tylko na skore. Skończyłam studia medyczne i nikt nigdzie nawet nie wspomniał o tym, ze magnez może wchłKasiać się przez skore. Nawet z przewodu pokarmowego wchłKasia się słabo. Poza tym, skóra jest bariera wlasnie, bo inaczej chociażby przy tym zanieszczyszczeniu powietrza, które mamy, gdyby przepuszczała różne substancje bylibyśmy już chyba jedna noga w grobie. Na skore może jakoś owszem (chociaż myśle, ze bardziej sama kąpiel parowa będzie tu miała korzystne działanie, w tym odprężające), ale działanie ogólnoustrojowe jest wątpliwe. Druga sprawa to te skorupki.. jest tyle źródeł wapnia, chociażby ok. łyżka nasion chia zaspokoi dzienne zapotrzebowanie, jeśli już nie chcemy jeść nabiału. Ale żeby jeść skorupki?:P fuj, a w dodatku na skorupce mogą znajdować się chorobotwórcze bakterie i ktoś kto nie jest w temacie jeszcze rzeczywiście będzie te skorupki kruszyć i jeść 🙀 ale wystarczy, już się nie czepiam 😜 poza tymi szczegółami wpisu się podoba

noavatar.png
Sylwiusz 2018-09-17

Kasia czy ocet jabłkowy uszczelnia jelita?

noavatar.png
Alek 2018-09-17

STO dobrego: dla i dla całej rodziny!

noavatar.png
Florencjusz 2018-09-17

Super wyszlo nawet dzieci zajadaly jak nigdy dziekuje za przepis i porade pozdrawiam

noavatar.png
Seba 2018-09-17

Czy mozna zastapic czyms mleko sojowe? ze nie powinno sie go spozywac bo spowalnie tarczyce?

noavatar.png
Barnim 2018-09-17

Ciekawy wpis! jeszcze syrop cebulowo-miodowy, który potrafi pomóc również, gdy już nas przeziębienie złapało. Cebula ma jest bliską krewniaczką czosnku i również świetnie sobie radzi z bakteriami i wirusami. Przygotowanie nie zajmuje dużo czasu a potrzebny będzie słoik, 1-2 cebule, miód albo cukier. Cebulę kroimy drobno i zalewamy miodem lub zasypujemy cukrem. Słoik zakręcamy i po 4-5 godzinach cebula puści sporo soku. Syrop gotowy. Dla wzmocnienia efektów można dodać czosnku.Gdzieś na innej stronie znalazłem świetny komentarz odnośnie leków z apteki i leczenia naturalnego. Maniek napisał: tylko trucizna działa od razu! Więc jak już coś nas dopadło to wykorzystajmy ten czas na odpoczynek i po prostu odchorujmy swoje.Pozdrawiam

noavatar.png
Danka 2018-09-17

Minami wyglądają smakowicie? robię ?

noavatar.png
Emil 2018-09-17

Witam. Tłuszcz to też fajny zastrzyk energii przed treningiem. Myślę, że spokojnie może po takim posiłku trenować. Sam tak robię i czuję się wtwdy dużo lepiej niż po węglach.

noavatar.png
Rita 2018-09-17

Dobrze, że pisze pani o takich sprawach. Być może nie każdy z tego sobie daje sprawę. Gdzie taką wodę kokosową można kupić? jeszcze nie spotkałem się z takim napojem. Choć napoje izotoniczne to chyba wszystkie piłem jakie tylko są możliwe. A wody kokosowej raczej nie spotkałem.

noavatar.png
Dobiemir 2018-09-18

Mmmmm mnie dziś kotleciki pieczone z kaszą jaglaną i różnościami po trochu, zielonymi i czerwonymi

noavatar.png
Marysia 2018-09-18

Ja również chętnie poznałabym odpowiedź uznajmy, że nie mogę zrobić jedzenia przed treningiem.

noavatar.png
Bohdan 2018-09-18

Wooooow w jesteś.niesamowita!!! ma drugiej takiej trenerki i dietetyk jak ty!! najlepsza!!

noavatar.png
Rafal 2018-09-18

Przysioady wykonuję dosć często i efekty widać

noavatar.png
Jeremiasz 2018-09-18

Mąka orkiszowa jest super! samo mąka płaskurka i samopsza ważne żeby były z upraw ekologicznych. Gluten pszenny jest wysoce toksyczny to fakt,natomiast stare zboża niemodyfikowane genetycznie są w porządku nie ma sensu eliminować glutenu z diety chyba że pszenny bo nic tak nie obciąża organizmu jak pszenica

noavatar.png
Klaudyna 2018-09-18

Kasiu a też będzie okej?

noavatar.png
zuza 2018-09-18

Pani mam pytanie. Z jakiego powodu należy moczyć suszone owoce we wrzątku? to nie spowoduje utraty witamin? góry dziękuję a odpowiedz.

noavatar.png
Daria 2018-09-18

na blogu jak widzisz nie ma przeliczników.Pozdrawiam

noavatar.png
Minigniew 2018-09-18

Przysioady wykonuję dosć często i efekty widać

noavatar.png
Mirek 2018-09-18

Mazurek pyszny. Robimy już 3 raz tylko z większą ilością daktyli.

noavatar.png
Morzysława 2018-09-18

Ja robię sama,po prostu miksuję kaszę jaglaną i gotowe.

noavatar.png
Izolda 2018-09-19

Zrobiłam, przepyszne. Jedzone na zmianę z ciastem czekKasiudowym <3

noavatar.png
Gwidon 2018-09-19

opakowKasia

noavatar.png
Dobromił 2018-09-19

Karmię piersią od 8 miesięcy i na wielu forach czytałam że jagody goji nie są wskazane… moje pytanie brzmi są całkowicie zakazane czy można spożywać ale w minimalnej ilości?

noavatar.png
Aleksy 2018-09-19

[…] ryż z jabłkami […]

noavatar.png
Marta 2018-09-19

Super!Gratulacje!

noavatar.png
Slawobora 2018-09-19

Droga od niedawna zagladam na bloga. Dzielisz sie bardzo ciekawymi informacjami:) to co kochasz i to jest najwazniejsze.

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-20

Wow, jestem pod wrażeniem! kolejnego projektu z pewnością jest wspKasiały:)

noavatar.png
Hodysław 2018-09-20

Kasiu planujesz wprowadzić do sprzedaży słoiczki dla dzieci swojej marki?

noavatar.png
Mariusz 2018-09-20

Spełnienia najskrytszych marzeń! cała ta pozytywna energia wracała do <3

noavatar.png
Michalina 2018-09-20

Brawo pod wrazeniem tego co robisz,wulkan energii,pomyslow…..super!Jednoczesnie mam pytanie.Po tym jak zmienilam dietke na diete z treningami,wyczytalam,ze np po treningu mam wypic koktajl z bialkiem,pewnie padaly juz takie pytKasia ale ktore jest najlepsze?Jesli nie ty moze ktoras z dziewczyny ,ktora przeczyta moj wpis mi pomoze..:-)Dzieki

noavatar.png
Bruno 2018-09-20

Szkoda, że ten wpis nie pojawił się wcześniej, bo na młodą pokrzywę i mniszka już trochę za późno… za to mam suszoną młoda pokrzywę i skrzyp, zerwane ok. 1,5 miesiąca temu, i codziennie piję herbatkę z pokrzywy i skrzypu

noavatar.png
Maciuś 2018-09-21

Pisałam juz na ten temat.Pozdrawiam

noavatar.png
Kajetan 2018-09-21

Wyglada przepysznie można pominąć mus kokosowy ? ewentualnie jakaś propozycja zamiennika ?Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

noavatar.png
Ilza 2018-09-21

Taki sam przepis jak na batony????Tylko ze forma kulki

noavatar.png
Jarema 2018-09-21

O co chodzi ze smalcem? jednak zdrowy? gęsi smalec się pojawił, hmmm dziwne

noavatar.png
Rodomil 2018-09-21

Bardzo dużo mięsa w diecie, dla mnie aż za dużo i brak zamienników wersja bezmięsna, z rybami?Trochę przeraziła mnie ilość kcal po dodKasiu aktywności, ale pewnie to jest odpowiedź na pytanie, dlaczego cały czas chudnę, a niby jem. Pewnie zbyt mało kalorycznie.

noavatar.png
Katarzyna 2018-09-21

Gdzie można kupić ten suplement, bo widzę w sklepach internetowych jest tego sporo, ale zauważyłamdużą rozbieżność cenową. Czym się kierować w wyborze suplementu? polecasz jakąś konkretną markę?

noavatar.png
Dalwin 2018-09-22

lepiej jest zjeść zimne czy odgrzane w mikrofali?

noavatar.png
Renata 2018-09-22

Szkoda, że nie w..

noavatar.png
Huberta 2018-09-22

WiKasiu tak z zimnym niegotowanym ________________________

noavatar.png
Demetriusz 2018-09-22

Fajne nie pasuje na wigilię to śniadanie- potrawka z mięsa ..ale może są osoby, które w wigilię jedzą mięso.

noavatar.png
Ambroży 2018-09-23

Też jestem ciekawa czy można zastąpić cukier kokosowy

noavatar.png
Slawomir 2018-09-23

Swietnie! bardzo za odpowiedz pani i zycze milej niedzieli:), pozdrawiam

noavatar.png
zbroslaw 2018-09-23

😍😍😍 a jeszcze wczoraj szukałam wersji zdrowej baby wielkanocnej….i już mam 👍🏼 dziękuję 🌸

noavatar.png
Georgina 2018-09-23

Cieszy oczy taki dres!

noavatar.png
Falibor 2018-09-23

Kasiu,podaj proszę wymiary blachy Pozdrawiam!

noavatar.png
Krzysztofa 2018-09-23

Słód co to jest? składnikach go nie ma a tu nagle w wykonKasiu się pojawia

noavatar.png
Maciuś 2018-09-23

No właśnie, czy można pić ją w ciąży?

noavatar.png
Seweryn 2018-09-23

Jeśli sniadanie bt to jak powinna wyglądać kKasiucja? jem 4 posiłki . I kKasiucja jest po treningu. Dodam, ze mam rozpisane od osoby węglowo-tłuszczowa.

noavatar.png
Matylda 2018-09-23

na pewno tak mało mąki? tego typu przepis ma mąki 3 – 4 razy tyle….

noavatar.png
Patrycjusz 2018-09-23

Kasiu, uwielbiam czytać!!! za rady. Wesołych, spokojnych i zdrowych

noavatar.png
Ambroży 2018-09-24

W ciąży to nawet rutinoscorbin nie jest wskazany.

noavatar.png
Niegosław 2018-09-24

Hmm ze mną jest tak, napiszę dosadnie: jak ruszę tyłek to i dbam o racjonalne jedzenie i jest ok! jak zaniedbam choć trochę treningi to dalej leci wszystko łeb na szyję. Choć i tak wtedy jeszcze staram się pamiętać o zdrowych posiłkach ale przed miesiączką to już podjadam jak szalona i chyba ten czas jest dla mnie najtrudniejszy bo łamię swoje granice hehe…

noavatar.png
wojciech 2018-09-24

Kwas fitynowy dostarczamy organizmowi spożywając warzywa strączkowe, bo te mają go najwięcej. Co się z nim dzieje w naszych organizmach? kwas ten ma szczególną właściwość: wiąże minerały: żelazo, cynk, wapń, magnez i inne tworząc z nimi sole (fityniany) zanim te bio-pierwiastki zostaną wykorzystane przez organizm. W sKasiuch są już dla nas bezużyteczne i po prostu je wydalamy. Ponadto kwas fitynowy blokuje pepsynę – enzym niezbędny do trawienia białek oraz amylazę niezbędną do przetwarzKasia skrobi w cukier czy trypsynę.Ale… warto przed spożyciem nasiona roślin strączkowych moczyć w wodzie o temperaturze pokojowej z dodatkiem np. soku z cytryny, doprowadzając je do kiełkowKasia. Należy pamiętać, żeby wodę, w której moczyło się nasiona odlać i ugotować je w nowej porcji.Ograniczyć lub wykluczyć spożycie produktów z kwasem fitynowym powinny kobiety w ciąży. Także osoby 1 + i małe dzieci. Oraz osoby, które maja zaniedbaną florę bakteryjną jelit.Pozdrawiam

noavatar.png
Aleksy 2018-09-24

Chodź jestem facetem to również będę skłonny wykonać polecane przez ćwiczenia. Rok temu nabawiłem się lekkiej kontuzji lędźwi, ostatnimi czasy ból powraca, będę musiał popracować nad stabilizacją, wzmocnić mięśnie otulające tółw.

noavatar.png
Krzesimir 2018-09-24

Anka to jest to

noavatar.png
Radzislawa 2018-09-24

Prosty przepis takie uwielbiam!!!Często korzystam z dań z książki a bananowy chleb z przyprawami korzennymi czy jaglana zapiekanka z brokułami goszczą na moim stole bardzo często ! na moje brownie z truskawkami bo właśnie jest w piekarniku !


Copyright © 2018 zestawy monitoringu